ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis

Ostatní příslušenství

wrykrys

Technologický program WRYKRYS

Technologický program WRYKRYS je velmi rozšířeným prostředkem pro tvorbu pálicích plánů. Obsahuje širokou škálu maker a funkcí pro přípravu finální fáze procesu pálení. Program zahrnuje upravený výstupní formát dat pro portály ALFATEC.

CNC 08.1
Ano
Rotovadlo 6

Rotační osa – ALFATUBECUT

Jedná se o příslušenství k CNC portálům ALFATEC, nelze ho provozovat samostatně. Zařízení je navrženo s důrazem na jednoduchou obsluhu a údržbu (HW i SW) lze použít technologii plazmového řezání i řezání plamenem. Ovládání je realizováno pomocí programu CutComp (společné s ovládáním portálu). Hořák je vybaven hlídáním kolize s materiálem. Stavěcí šroubovice a pojezdy pro přizpůsobení různým průměrům trubky.

CNC 15 – ALFATUBECUT
80 – 700 mm
Plasma, plamen, gravírování
CutComp
cca 250 kg
IMG_3603-38

Příslušenství pro pálení plamenem

Toto příslušenství zahrnuje veškeré komponenty pro doplnění technologie řezání plamenem. U silnějších plechů výrazně narůstá energetická náročnost a cena řezání plazmou se stává méně výhodnou. Větší tloušťky plechů je pak vhodnější řezat acetylénokyslíkovým plamenem , kde tato technologie je výhodnější. Součástí tohoto příslušenství je řezák s automatickým zapalováním plamene, elektromagnetické ventily, tepelné štíty, SW vybavení.

CNC 05
50 – 100 mm dle typu stolu
řezání kyslíkem nebo acetylenem
CutComp
3650

Filtrační a odsávací jednotky

Pracoviště pro termické dělení materiálu může být vybaveno také odsávací a filtrační jednotkou. Odsávací a filtrační jednotka je určena pro odsávání emisí, vznikajících při procesu pálení. Kvalita použitého filtračního materiálu umožňuje přefiltrovanou vzdušninu vracet zpět do prostoru výrobní haly. Systém čistění filtračních patron je automaticky ovládán vlastní řídicí jednotkou na základě velikosti tlakové ztráty mezi špinavou a čistou částí filtrační patrony. Celkový odsávaný objem vzdušniny je 1250 – 4850 m3/hod, v závislosti na typu jednotky. Zajišťujeme kompletní instalaci, zprovoznění a zaškolení.

CNC 04
1250 – 4850 m3/hod dle typu
Polyester s PTFE membránou
99,99 %
dalkove ovladani

Dálkové ovládání

Pro pohodlnější práci může být zařízení doplněno o dálkové ovládání (drátové nebo bezdrátové). Modul dálkového vládání je vybaven magnety (na spodní a boční straně) pro snadné uchycení na libovolnou železnou část konstrukce.

CNC 19
separator vody

Separátor vody

Velmi důležitým parametrem pro zajištění dobré kvality řezu je suchý a čistý stlačený vzduch. Separátor KingAir® umožňuje efektivní odstranění vody a oleje (>99.9999 %) nezávisle na tlaku a ostatních nečistot až do velikosti 0,2 mikronu při 90% účinnosti. Separátor neobsahuje žádné filtrační vložky, má tedy nulové provozní náklady. Instaluje se přímo na plasmový zdroj.

6078
6079